tarcza
header image 2

I Zakład Ogolnokształcący w Sopocie   
pod Derekcją mgr Emilii Narudzkiej   


 
Instrukcja obsługi naszej witryny czyli...
Poradnik dla Opornych

Nie wszyscy chcą, a i nie wszyscy muszą znać się na obsłudze stron interne­towych. Jeżeli zaliczasz się do jednej z tych grup, tutaj znajdziesz kilka pomocnych, mamy nadzieję, wskazówek.
Po lewej stronie – Od REDAKTORA, O NAS itd. – to tzw. zakładki. Wchodzisz na nie klikając je myszką. I tak po kolei. Powrót z zakładek ARCHIWUM, NASZE TABLEAU i Galerie do strony poprzedniej następuje po kliknięciu strzałki w lewym górnym rogu ekranu. W GaleriachTABLEAU po lewej stronie znajdują się dwie kolumny miniaturek zdjęć. Klikając kolejno na nie otrzymasz ich powiększenie. Możesz też przeg­lądać powiększone zdjęcia klikając na ich prawą lub lewą stronę. W zakładce TABLEAU w prawym górnym rogu znajduje się ikonka trybu pełnoekranowego. Klikając na nią otrzymujesz powiększony obraz. Aby wrócić – kliknij jeszcze raz.
W zakładce SPOTKANIE możesz zagłosować na datę i wariant spotkania. Możesz wybrać kilka. Kliknij w puste okienko przy dacie i wariancie. Jeżeli się pomyliła(e)ś – kliknij na RESET i zacznij od nowa. Jak już wybierzesz – kliknij WYŚLIJ.
W KONTAKTACH znajdziesz nasze adresy mailowe oraz telefony. Aby do nas napisać, wystarczy kliknąć adres wybranej osoby lub poczty głównej Kumitetu. Jeżeli występują problemy z wysłaniem maila do nas – możesz skopiować adres do paska adresowego w liście w Twojej poczcie.
Są też telefony, a w ostateczności: gołębie – preferowane pocztowe.
Miłej zabawy. powrótAdam Słodowy


Kaszubska impresja

Kaszubska impresja

 
 
           
  Instrukcja Obsługi Witryny zgodna z Dyrektywą Nr 0001/02/2014 UE!